5 sposobów na zastosowanie energetyzatora wody w domu

Energetyzatory wody są ludzkości znane od wieków, a odkrycie ich praktycznego zastosowania całkowicie odmieniło podejście do sił, które drzemią w heksagonalnych cząsteczkach tlenu i wodoru. Sprawdź, w jaki sposób możesz wykorzystać proces energetyzowania wody w swoim domu!

Energetyzacja wody do picia

Woda jako „nośnik informacji” odnosi się do koncepcji, która w teorii mówi o zdolności wody do przechowywania i przekazywania informacji w różnych formach. Ta koncepcja ma swoje korzenie w pracach naukowych Masaru Emoto, który to badał strukturę wody pod wpływem różnych czynników tj.: słowa, dźwięk, emocje czy modlitwa, a następnie udowodnił, że te czynniki wpływają na strukturę krystaliczną wody. Jego badania udowadniają, że pozytywne emocje przekazywane formie energetycznej mogą prowadzić do tworzenia pięknych, dobrze ukształtowanych kryształów wody, podczas gdy negatywne emocje, jak nienawiść czy gniew, prowadzą do nieuporządkowanych i nieestetycznych struktur.

Najbardziej znanym zwolennikiem tej teorii był francuski immunolog Jacques Benveniste – korespondent “Nature”, który próbował stworzyć naukowe wyjaśnienie homeopatii. Opisywał on w swoich publikacjach wiele różnych eksperymentów, w których dowodził istnienia zjawiska pamięci wody. Na dorocznej konferencji American Academy of Allergy, Asthma and Immunology w 1997 twierdził on, że przy użyciu odpowiednich urządzeń można nawet wykorzystywać to zjawisko do przechowywania i transmitowania dużych ilości informacji.

Cząsteczki wody stanowią podstawowy budulec ciała człowieka, przez co zmiana przestrzennej struktury atomów w bezpośredni sposób wpływa na odczuwany poziom witalności i naturalnej energii. Wystarczy bowiem wykorzystać energetyzator wody, z reguły przyjmujący postać szlachetnych minerałów lub magnetycznych strukturyzatorów i umieścić go w naczyniu, w którym znajduje się woda zdatna do picia. Możesz także skorzystać z łatwiejszej metody, jaką są gotowe już harmonizatory dostępne w sklepie Creatoz.

Takie działanie energetyzatorów pozwala nie tylko poprawić smak wody, ale także zmienia ułożenie cząsteczek, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie jej idealnej struktury – formy najlepiej wchłanianej przez organizm.

Żywa woda i jej zastosowanie w gotowaniu oraz przyrządzaniu potraw

Zalety płynące z wykorzystania w codziennym życiu wody energetyzowanej znacznie wykraczają poza standardowe korzyści nawodnienia organizmu. To właśnie z tego powodu energia witalna, przenoszona przez cząsteczki wodoru i tlenu poddane reorganizacji strukturalnej, wpływają na smak oraz wartości spożywcze gotowanych potraw.

Wszędzie tam, gdzie w kuchni wykorzystywana jest zwykła kranówka, warto użyć płynu, który przeszedł proces energetyzowania wody. W ten sposób możliwe jest rozpuszczenie niektórych mikro i makroelementów pokarmowych w wodzie, która pod względem swojej struktury przewyższa zwykłą bieżącą wodę.

Podstawowe zabiegi kosmetyczne a energetyzacja wody

Dostęp do wody energetyzowanej jest ograniczony, jednak warto wykorzystać swój zapas do przygotowania takiej ilości, która posłuży higienie najbardziej wrażliwych okolic ciała. Skóra człowieka charakteryzuje się pewnego rodzaju przepuszczalnością, dlatego przemywając twarz, klatkę piersiową i okolice intymne warto zrezygnować z bieżącej wody, na rzecz płynu, w którym zostanie umieszczony energetyzator wody. Wówczas nie tylko możemy zadbać o właściwą higienę, ale też poddać działaniu żywej wody kluczowe narządy i układy w ciele człowieka.

Wykorzystanie energetyzatora wody do przygotowania okładów chłodzących

Żywą wodę można również wykorzystać do przygotowywania okładów chłodzących. Energetyzator wody należy wówczas ustawić w pobliżu butelki z płynem, która następnie zostanie umieszczona w lodówce lub chłodziarce. Po upłynięciu kilkudziesięciu minut nastąpi zmiana struktury cząsteczek wody, a kompres lub ręcznik w niej nasączony mogą posłużyć do wykonania chłodzących okładów na czoło, oczy lub skórę głowy. Takie działanie pozwala zwalczyć między innymi:

  • stany zapalne,
  • gorączkę,
  • silne migreny,
  • napięciowe bóle głowy.

Energetyzator Wody CREATOZ można używać poprzez postawienie na harmonizatorze wody w dowolnym naczyniu bądź pojemniku na minimum 2 godziny. Tak naenergetyzowana woda jest nazywana wodą żywą lub strukturyzowaną. Posiada ona lepszy smak oraz właściwości energetyczne. Podczas harmonizowania wody przy użyciu energetyzatora wody można, także wypowiedzieć swoje intencję bądź słowa, czyli przekazać werbalną informację wodzie, która po wypiciu aktywuje procesy samo leczenia w zależności od intencji lub wypowiedzianych słów.

Strukturyzatory a przygotowanie wody do pokropienia

Planując wykorzystanie żywej wody do pokropienia pomieszczeń oraz wybranych części ciała, można również umieścić kamień szlachetny lub metal z odpowiedniego stopu w niewielkim naczyniu i odstawić całość na przynajmniej 3 dni. W tym przypadku ważną rolę odgrywa czas, ponieważ tak długie działanie energetyzatora wody całkowicie reorganizuje jej cząsteczki, pozwalając przy tym uzyskać pozytywne efekty nie tylko w obrębie ciała poddanego jej działaniu, ale też i przedmiotów codziennego użytku, z którymi domownicy będą mieć kontakt w późniejszym czasie.

Podobne wpisy

Zostaw komentarz