Aura człowieka

Subtelne pole energii, które otacza każdy żywy przedmiot, każdy żywy organizm, mnie i Ciebie nazywamy aurą. To specyficzna wibracja, która promieniuje z rzeczy oraz ludzi, którymi się otaczamy. Jest wszędzie, niewidoczna, ale wciąż stojąca na straży. Słowo aura pochodzi z języka greckiego, a oznacza bryzę. Jest cząstką świata fizycznego, ukazującego głębszą naturę. W aurze człowieka wyróżnić można siedem warstw podstawowych: eteryczną, emocjonalną, mentalną, astralną, uświęconą, niebiańską oraz keteryczną, a każdej odpowiada inny kolor. Warstwy te mieszają się tak, że każda następna przenika wszystkie poprzednie. Każda aura rozciąga się na kilkadziesiąt centymetrów. Zasięg ten zależy od; stanu zdrowia, rozwoju duchowego, ale przede wszystkim od naszego wewnętrznego nastawienia. Idealna aura jest jednolita, wówczas jej zakres jest największy.
Co mówią kolory? Czerwień – dominacja, agresja. Pomarańcz – radość, przyjacielskie usposobienie. Żółć – towarzyskość, entuzjazm. Zieleń – proces/zdolność uzdrawiania. Niebieski – mądrość, duchowość. Indygo – gotowość pomagania innym. Fiolet – uduchowienie, artystyczne predyspozycje. Biel – nieskazitelność, prawda.
Aura permanentnie się zmienia. Na podstawie jej zabarwienia i zasięgu można ocenić stan zdrowia fizycznego i psychicznego człowieka. Gdy aura jest jednolita i trwała sugeruje właściwy stan człowieka. Gdy jest poszarpana, z widocznymi ubytkami, można sądzić, iż do czynienia mamy z osobą chorą, słabą psychicznie lub narażoną na promieniowanie geopatyczne, czy oddziaływanie elektromagnetycznego smogu. Aura może się pogorszyć, jak i poprawić. Z zaciemnionej stać może się jasną lub ze zbitej – poszarpaną. Wszystko zależy od zewnętrznych bodźców oraz wewnętrznej harmonii.
Każdy w wieku dziecięcym ma zdolność widzenia aury, jednak nie każdy tę umiejętność pielęgnuje, dlatego powołać można się na naukowe metody obserwacji takie jak fotografia kirilianowska, czy też fotografie za pomocą urządzeń pokazujących kolorystyczny schemat aury na podstawie mikroprądów przepływających przez ciało człowieka.
Terapia kolorem, kursy ezoteryczne lub prosty sposób, jakim jest stosowanie Harmonizatorów od Creatoz, które działają silniej niż pozostałe metody, mogą wzmocnić aurę. W pędzie dnia, w rutynie, która nas pochłania, powinniśmy zastanowić się między jedną kawą, a drugą, ile tak naprawdę robimy dla siebie. Jak wielką presję wywiera na Nas otoczenie; szef, znajomi, rodzina. Czy Twoje życie na imię ma stres, pisany wielką literą? Przestaliśmy zauważać intuicyjnie. Dzieci rozpoznają dobrych ludzi, wiedzą do kogo wdrapać się na ręce lub kto da im lizaka. Dorośli przestali wyczuwać aurę, a przecież jest ona nieodłączną cząstką nas samych. I to Ty decydujesz o jej mocy, nikt inny drogi czytelniku.
Poniższa ilustracja przedstawia obraz energetyczny osoby używającej harmonizator.
  • aura świetlista o wysokim potencjale uzdrawiającej energii życiowej
  • stan samoleczenia i autoregulacji energetycznej organizmu

Podobne wpisy

Zostaw komentarz