Badanie z instytutu z Kalifornii – Odpromiennik Stacjonarny

Opis aury

Na zdjęciu nr 1 (bez harmonizatora) aura jest silnie zaczerwieniona, rozdarta, niestabilna. Na zdjęciu nr 2 ( bezpośrednio po znalezieniu się w polu działania harmonizatora) pojawiła się stabilność, aura się poszerzyła, odczuwa się spokój (kolor żółty). Po godzinie przebywania w polu działania harmonizatora (zdjęcie nr 3) pojawiły się lekkie zakłócenia wskazujące na uruchomiony proces oczyszczania i pracy wewnętrznej, ale jest lepiej niż na zdjęciu nr 1.

Skutki oddziaływania harmonizatora na osoby cierpiące na napady paniki: Badania wstępne (Instytut Kalifornia)

Cztery osoby cierpiące na codzienne napady paniki zostały przebadane za pomocą metod EPI/GDV (obrazowanie elektrofoniczne/wizualizacja wyładowania elektrycznego w środowisku gazowym) przed oddziaływaniem harmonizatora, a następnie co tydzień przez okres miesiąca. Badanymi parametrami były: obszar, symetria, współczynnik oddziaływania, wykresy promieniste oraz wirtualne czakry. Do monitorowania dziennej liczby napadów paniki oraz dziennej liczby godzin oddziaływania harmonizatora wykorzystano dzienniki.

Na podstawie wstępnych informacji uzyskanych od badanych dzięki metodom EPI/GDV stwierdzono, że harmonizator zmniejszył liczbę napadów paniki, poprawił stan energetyczny i psychiczny badanych. Należy pamiętać, że niniejsze badania nie obejmują działania efektu placebo. Jednak wyniki są zachęcające i dają podstawy do dalszych badań, zwłaszcza w celu określenia roli efektu placebo.

ZOBACZ PEŁNY OPIS BADANIA WYKONANEGO PRZEZ INSTYTUT W KALIFORNI – KLIKNIJ TUTAJ