Promieniowanie geopatyczne i walka z żyłami wodnymi

Zacznijmy od tego czym ciek wodny w ogóle jest.

Głęboko pod ziemią znajdują się kanały, którymi płynie woda. Ich średnica ma od kilkunastu centymetrów do metra. Każdy ciek promieniuje pionowo do góry pod kątem 45°. Im silniejsze jest promieniowanie, tym bardziej szkodliwe. Ciek znajduje się w ciągłym ruchu i generuje fale elektromagnetyczne. Ciekami/żyłami wodnymi zajmuje się nauka zwana radiestezją. Radiesteta to osoba, która za pomocą wahadła bądź różdżki sprawdza czy w wyznaczonym miejscu występują żyły wodne. Dzięki wiedzy na temat ulokowania pod domem cieków możemy umieści nasze meble tak, by nie znajdowały się w zasięgu szkodliwego promieniowania. Np. łóżka, fotele, kanapy, czy stoły. Czyli przestrzeń, w której spędza się dużo czasu.

Czy znajdowanie się w zasięgu promieniowania geopatycznego jest szkodliwe?

Oczywiście, że tak. Osoba przebywająca dłuższy czas w zasięgu promieniowania odczuwa zmiany w samopoczuciu, a nawet objawy chorobowe. Jeśli dręczą Was któreś z tych dolegliwości, możecie przebywać w miejscu, w którym występują cieki wodne! A są to:

  • bóle i zawroty głowy
  • puchnięcie stawów lub drętwienia kończyn
  • niespokojne noce oraz problemy z zasypianiem
  • zmęczenie w ciągu dnia, występujący niepokój
  • utrata apetytu, suchość w ustach
  • schorzenia serca, wątroby, nerek, żołądka, jelit
  • drżenie rąk lub innych części ciała
  • uczucie zimna w okolicach lędźwiowych
  • trudności w oddychaniu
  • osłabienie organizmu

Zwierzęta, a cieki.

Dużo bardziej wrażliwe na promieniowanie są zwierzęta. Omijają one z reguły szkodliwą aurę, gdyż ich organizmy są wysoce czułe na wszelkie bodźce. Wyjątek stanowią koty, które uwielbiają miejsca napromieniowane, o wysokich wibracjach lub chore części u człowieka. Wówczas spędzają tam wiele czasu i nie bez przyczyny mówi się, by nie spać tam, gdzie koty. Zwierzęta jednak nie dają 100% pewności, iż w konkretnym miejscu znajduj się żyły, co jedynie podejrzenia. W kwestii zapewnień lokalizacji cieków należy skonsultować się z radiestetą.

Jak pozbyć się żył wodnych?

Wyeliminowanie żył wodnych nie należy niestety do rzeczy najprostszych. Nie da się ich ot tak usunąć, bądź zmniejszyć zasięgu promieniowania. Można jednak podeprzeć się odpromiennikami, których montaż wcale nie jest skomplikowany. Odpromiennik służy do oczyszczania i transformacji miejsc na Ziemi, w których występują zaburzenia energetyczne. Likwiduje on negatywne promieniowanie cieków, które źle wpływa na organizm człowieka. Jego zasięg wynosi 10 metrów i pozwala pozbyć się uciążliwych zaburzeń geopatycznych.

Im wyżej, tym bezpieczniej?

Bardzo ważną zasadą odziaływania cieków jest fakt, iż osoby mieszkające pod żyłami wodnymi w bloku na najwyższych piętrach, wcale nie są bezpieczniejsze od osób mieszkających na parterze. Promieniowanie zawsze jest kątowe, stąd stopień promieniowania na piętrach wyższych jest większy, niż w przypadku osób mieszkających niżej.

Promieniowanie geopatyczne może zwiększyć ryzyko chorób serca, a także chorób nowotworowych, dlatego tak ważne jest stworzenie bariery chroniącej człowieka przed tym niebezpiecznym czynnikiem. W ramach konsultacji należy poradzić się radiestety, natomiast w celach ochronnych sięgnąć po odpormiennik. Pamiętać należy także, iż promieniowanie działa także na dzieci oraz na zwierzęta, które można przed tym uchronić.

Podobne wpisy

Zostaw komentarz