Creatoz

Firma, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, korygując i wzmacniając biopole.

Poznaj moc innowacyjnych odpromienników

Harmonizator to urządzenie, którego źródłem aktywności są łagodne i naturalne esencje energetyczne. Każdy kto przebywa w polu działania tego urządzenia jest cały czas wzmacniany i harmonizowany, aż do momentu uzyskania efektu samoleczenia.

Energetyzator wody

Odpromiennik stacjonarny

Odpromienniki i ich dobroczynne działanie

Przykładając odpromiennik do ciała można poczuć ciepło, a dzieje się tak w wyniku promieniowania kierującego człowieka do przemiany duchowej, a także mobilizacji do spójności organizmu i regulacji energii.

Odpromienniki pomagają dużo szybciej wrócić do zdrowia, motywując organizm do walki z chorobą. Wpływają bezpośrednio na układ odpornościowy człowieka, a także na zdolność rozpoznawania problemów zewnętrznych, których nie jesteśmy świadomi, a dotykają nasze pole energetyczne.

Badania o harmonizatorach

Dowiedz się więcej o harmonizatorach i ich skuteczności w samoleczeniu.